Naprawa płyt indukcyjnych. Wrocław i okolice

Płyta indukcyjna jest urządzeniem AGD, które służy do gotowania potraw. Naczynia podgrzewa szybko zmieniające się pole magnetyczne, które wytwarzają specjalne cewki umieszczone pod powierzchnią płyty. Naprawa płyt indukcyjnych we Wrocławiu to fachowa pomoc w kuchennej sprawie. Sprawdź, co oferuje mój serwis AGD.

Płyty grzewcze – jak i pozostałe sprzęty AGD – ulegają awariom. Usterka to problem, który rozwiążemy – sprawnie i szybko, w atrakcyjnych cenach byś mógł znowu cieszyć się przygotowaniem smacznych i zdrowych, a przede wszystkim domowych posiłków.

Zadzwoń do mnie. Napisz e-mail. Błyskawiczna rezerwacja on- line.

Naprawa płyty indukcyjnej we Wrocławiu

Plac Grunwaldzki, Stare Miasto, Księże Małe czy Psie Pole, a może mieszkasz w okolicach Wrocławia – w Jelczu-Laskowicach, Żórawinie czy Bielanach Wrocławskich? Mój serwis AGD do obsługi miasta Wrocławia dojeżdża w każde miejsce na terenie Wrocławia i do miejscowości położonych w pobliżu stolicy Dolnego Śląska.

Dojazd z dzielnicy Nowy Dwór, gdzie ma siedzibę firma, jest bezpłatny, wliczony w cenę usługi. Jeśli jednak, naprawa płyty nie dojdzie do skutku – odmówisz jej wykonania- pokryjesz koszty dojazdu.

Wykonuję tylko naprawy pogwarancyjne indukcyjnych płyt ceramicznych. Jeśli pomoc jest niemożliwa, pomagam dobrać odpowiedni sprzęt AGD do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Klient nasz Pan. Ty decydujesz o naprawie: o tym, czy wymiana podzespołu będzie dotyczyła części oryginalnych pochodzących od producenta kuchni, czy też przy zastosowaniu zamienników – tańszych, ale również wysokiej jakości.

Serwis AGD Wrocław tu usługi najwyższej jakości oparte na wieloletnim doświadczeniu oraz wciąż poszerzanej i uzupełnianej wiedzy.

czyszczenie płyty indukcyjnej po jej naprawie

Serwis płyt indukcyjnych -Wrocław

Jakie są najczęstsze awarie płyt grzewczych?

1. Niepoprawne podłączenie płyty

Wynika z braku zunifikowanej kolorystyki kabli elektrycznych. By takiego błędu uniknąć warto skorzystać z usługi podłączenia płyty indukcyjnej przez wyspecjalizowanego serwisanta, który posiada odpowiednie uprawnienia.

2. Naprawa płyt wyrzucających bezpieczniki

Przyczyną wyrzucania bezpieczników może być zwarcie lub niedostosowanie instalacji elektrycznej w mieszkaniu do obciążenia przez płytę. Przed zakupem płyty indukcyjnej warto zawsze sprawdzić istniejącą instalację elektryczną oraz jej zabezpieczenia (bezpieczniki). W instrukcji znajdują się informacje, jakie obciążenie instalacji będzie powodowała dana kuchenka. Należy też sprawdzić, czy garnek nie zajmuje dwóch pól na płycie.

3. Usterki modułu sterowania

Moduł sterowania to elektronika. Usterki mogą więc okazać się bardziej skomplikowane. Typowe awarie modułu sterowania to: wyświetlanie błędów, niereagowanie na naciśnięcie sensorów, grzanie tylko z jednego pola indukcyjnego. Płyta może też wyłączać się samoistnie lub nie chce się wyłączyć. Wymiana modułu sterowania jest bardzo kosztowna. Cena części waha się od 40 do 50% wartości płyty.

Naprawy pogwarancyjne indukcji we Wrocławiu

Gdy urządzenie posiada ważną gwarancję, należy wezwać serwis płyt indukcyjnych Wrocław, który posiada uprawnienia do prowadzenia takich napraw.

Do mnie dzwoń w sprawie napraw pogwarancyjnych i montażu płyt ceramicznych.

Naprawa płyt indukcyjnych Wrocław – krótkie terminy, szybka realizacja, atrakcyjne ceny.