Montaż lodówki do zabudowy. Wrocław i okolice

Często decydujemy się na pełną zabudowę kuchni. Ale meble to nie wszystko. W zabudowie znajduje się także sprzęt AGD. Fachowe ustawienie oraz podłączenie urządzeń oznacza sukces związany z prawidłowym funkcjonowaniem sprzętu takiego jak: kuchenka, piekarnik, a przede wszystkim lodówka. Ten ostatni produkt sprawia najwięcej trudności. Prawidłowy montaż lodówki do zabudowy gwarantuje bezawaryjną pracę urządzenia przez wiele lat.

Wybierając model lodówki do zabudowy, należy pamiętać, że ważny jest nie tylko sam sprzęt, ale i jego odpowiednie ustawienie oraz podłączenie do instalacji elektrycznej i wodnej. Od tego bowiem zależy, czy kupiona lodówka nie odmówi posłuszeństwa już po kilku miesiącach jej użytkowania!

Zapytaj o montaż sprzętu AGD do zabudowy. Zapraszam do kontaktu.

Ustalimy cenę, termin realizacji i wszystkie ważne szczegóły od transportu urządzenia po jego montaż. Dojazd na terenie Wrocławia i okolicznych miejscowości w cenie usługi.

Prawidłowy montaż lodówki do zabudowy

Pamiętajmy, że kupno dobrej jakości sprzętu AGD oznacza tylko połowę sukcesu. Drugą są odpowiednie szafki do zabudowy lodówki oraz prawidłowa instalacja, a także przyłączenie do sieci elektrycznej i wody, jeśli zakupiona lodówka tego wymaga.

Dlaczego są to tak istotne elementy?

Modele lodówek są różne, dlatego ich ustawienie i odpowiednie wypoziomowanie – tak sprzętu wolnostojącego, jak i montaż lodówki do zabudowy – wymagają doświadczenia i fachowej wiedzy, która niekoniecznie znajduje się w instrukcji dołączonej do danego modelu lodówki. W tym wypadku dobrze jest więc skorzystać z profesjonalnych usług doświadczonego technika AGD.

Poza tym należy pamiętać, że lodówka do zabudowy wymaga odpowiedniej konstrukcji szafek, które umożliwiają swobodną wymianę powietrza i chłodzenie. Wielu użytkowników i montażystów zwraca więc uwagę na to, czy lodówka do zabudowy znajduje się w specjalnym korpusie, który zapewni nieograniczony bieg powietrza. Istotny jest też element estetyczny, który umożliwi ukrycie wszelkich kabli.

Pamiętajmy także o tym, że ze ściany za urządzeniem przeznaczonym do zabudowy nie mogą wystawać żadne elementy, a elektryczne gniazdo do podłączenia lodówki w zabudowie powinno znajdować się bezpośrednio nad nią albo za szafką dolną, która znajduje się obok chłodziarki.

Instrukcję oraz sam montaż urządzenia w zabudowie pozostawmy więc fachowcowi. Podobnie przygotowania szafek do zabudowy lodówek i innego AGD.

Zapraszam do skorzystania z moich usług. Cena usługi – montaż lodówki do zabudowy – mile Cię zaskoczy.

montaż lodówki do zabudowy

Idealne lodówki do zabudowy

Przed podjęciem decyzji, zadaj mi pytanie o najlepsze marki lodówek do zabudowy. Absolutnie nie rób tego w sklepie. Tam dowiesz się zazwyczaj o urządzeniach, z których sprzedaży dany handlowiec ma największą prowizję. A Ciebie interesuje przecież wybór urządzenia, które będzie sprawne przez wiele lat. Ze mną wybierzesz taki model lodówki, którego działanie będzie niezawodne, a montaż nie sprawi większych trudności.

Na rynku są różne marki lodówek przeznaczonych pod zabudowę. Najpopularniejsze to: Siemens, Liebherr, Bosch, Electrolux, AEG, Beko, Whirlpool. Ich producenci prześcigają się w nowoczesnym designie, organizacji praktycznej przestrzeni wewnątrz oraz dodatkowych funkcjach, proponując również odmienne formy urządzeń, gdzie chłodziarki oraz zamrażalnik są osobno montowane lub stanowią jedność czyli tradycyjne połączenie chłodziarki z dolnym zamrażalnikiem. Wygląd i forma to nie wszystko. Najlepszy model lodówki charakteryzuje:

Wysoka klasa energetyczna

Klasa energetyczna to jeden z najważniejszych parametrów każdego urządzenia. Od niej zależy wysokość rachunków za prąd. Urządzenie powinno mieć klasę równą A+ lub wyższą.

Odpowiednia pojemność

Im większa jest liczba domowników, tym pojemniejszą lodówkę potrzebujesz. Idealna pojemność lodówki to 120 litrów dla singla. Dodaj 30 litrów na każdego kolejnego domownika, a uzyskasz optymalny wynik.

Sposób regulacji temperatury

W nowoczesnej, wysokiej klasy lodówce znajdziesz różne technologie, które maksymalnie wydłużą czas przechowywania żywności. Warto zwrócić na nie uwagę.

Poziom generowanego hałasu

Nikt nie chce mieć w domi głośno pracującej lodówki. Zwróć więc uwagę na te, które generują stosunkowo niski poziom hałasu.

Wygoda sterowania

Tu polecam elektroniczny wyświetlacz, który zdecydowanie ułatwia obsługę lodówki.

Technologia No Frost

No Frost jest funkcjonalnością, która zapobiega tworzeniu się lodu i szronu w lodówce. Dzisiaj to absolutny must-have. Nie ma nowoczesnej chłodziarki bez systemu No Frost.

Dodatkowe funkcjonalności

Dodatkowo polecam: specjalne strefy dedykowane, tryb wakacyjny, dodatkowy uchwyt na butelki czy sygnalizację otwartych drzwi.

Cena

Pamiętaj, że im wyższy jest stosunek jakości do ceny, tym lepiej dla Ciebie i dla urządzenia.

Sprzęt AGD w zabudowie

Lodówka to jedno z urządzeń dużego sprzętu AGD, które może być umieszczone w zabudowie. Pozostałe to: zamrażarka, piekarnik, płyta grzewcza, zmywarka, okap kuchenny, a także kuchenka mikrofalowa. Każdy z tych produktów umieszcza się w specjalnie dla niego wykonanej szafce.

Umieścić sprzęt w szafce to nie wszystko, bardzo ważny jest sam montaż urządzenia AGD, które powinno być sprawne i bezpieczne dla użytkowników. A tu fachowiec powinien posiadać odpowiednie uprawnienia gazowe i elektryczne. Ja dodatkowo udzielam pisemnej gwarancji na moje usługi, dbając szczególnie o bezpieczeństwo i sprawność montowanego sprzętu.

Zapraszam do kontaktu. Zadaj mi pytanie, a ja z przyjemnością podzielę się moją wiedzą i doświadczeniem.